La Cosmica Del Sur Villa
De gesitueerde in Lago Puelo La Cosmica Del Sur Villa Lago Puelo ligt binnen 9 minuten loopafstand van Mirador Cerro Currumahuida en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
Deze 12 m² grote villa bevindt zich binnen 3 km van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Lago Puelo Nationaal Park. Dit chalet is op 10 minuten met de auto van het Bos van de Schaduwen gesitueerd.
In La Cosmica Del Sur Villa kunnen gasten genieten van uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-badkamer woning behoren ook een apart toilet en een douche. Handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Deze villa biedt een koffie/theezetapparaat en keukengerei in een complete keuken. Deze gesitueerde in Lago Puelo La Cosmica Del Sur Villa ligt in de onmiddellijke nabijheid van Nosotros, waar gasten kunnen genieten van verschillende maaltijden. Vervoersalternatieven in de buurt zijn onder andere de bushalte Via Bariloche, op 1 km verderop.
- Locale bezienswaardigheiden
- Millan Lemu1,4 km
- Mirador Cerro Currumahuida650 m
- Betel Casa de Dios700 m
- Free entrance to the park2,4 km
- Juana de Arco1,5 km
- Lago de Puelo1,1 km
- Lago Puelo National Park3,1 km
- El Mirador de La Playita3,3 km
- Luchthavens
- Luchthaven Esquel147 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in La Cosmica Del Sur Villa?
Gasten van La Cosmica Del Sur Villa kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Is er openbaar vervoer naast La Cosmica Del Sur Villa?
De dichtstbijzijnde bushalte is Via Bariloche en deze bevindt zich binnen 15 minuten wandelafstand van La Cosmica Del Sur Villa. - ❓
Welke betaalmethoden staat La Cosmica Del Sur Villa toe?
La Cosmica Del Sur Villa accepteert betalingsmethoden zoals Visa, Mastercard en American Express. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar La Cosmica Del Sur Villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij La Cosmica Del Sur Villa.